Doba výroby môže byť 1-10 pracovných dní v závislosti od dostupnosti na sklade a obsadenosti výroby, keďže všetky produkty na e-shope vyrábame alebo vyšívame priamo na objednávku.

Vernostná zľava

VERNOSTNÉ ZĽAVY

Priazeň našich zákazníkov si ceníme a každého registrovaného zákazníka automaticky zapojíme do systému vernostných zliav.

Nasledovný systém vernostných zliav je platný výlučne pre maloobchodných zákazníkov.

Ak nakumulovaná suma všetkých vašich objednávok uskutočnených na https://www.creative-art.sk/ presiahne nasledovné limity, bude vám priznaná zodpovedajúca výška zľavy. (ide o celkový nakumulovaný obrat zo zaplatených a vybavených objednávok, nevzťahuje sa na žiadne konkrétne obdobie).

 

 200 € - 500 € ZĽAVA 3%

 501 € - 800 € ZĽAVA 5%

 801 € - viac € ZĽAVA 7%

Aktuálnu výšku VERNOSTNEJ ZĽAVY si môžete sledovať na svojom účte po prihlásení na https://www.creative-art.sk/.

Ak raz dosiahnete vernostnú zľavu, táto vám platí na všetky vaše ďalšie nákupy na www.creative-art.sk/ a už o ňu neprídete.

 UPOZORNENIE: Aby vám bola priznaná vernostná zľava pri vašom nákupe, je potrebné byť zaregistrovaný a prihlásiť sa pred každou objednávkou! Ak sa zákazník neprihlási pred zadaním objednávky do systému, zľava mu nebude priznaná. CreativeArt si vyhradzuje právo na akékoľvek zmeny vo vernostnom programe.