Doba výroby môže byť 1-10 pracovných dní v závislosti od dostupnosti na sklade a obsadenosti výroby, keďže všetky produkty na e-shope vyrábame alebo vyšívame priamo na objednávku.

O nás

CreativeArt Kežmarok je rodinná firma, ktorá sa zaoberá priemyselným vyšívaním, výrobou suvenírov, darčekov a reklamných predmetov.

Našou tvorbou sa snažíme priblížiť slovenské tradície a folklór všetkým ľuďom a všetkým vekovým generáciám a to pod heslom ,,tradičné motívy v modernom šate“.

V našom sortimente nájdete rôzne vyšívané folklórne tričká, mikiny, detský textil, nami šité ľudové sukne, detské šatôčky, ľanové kapsy a kabelky s folklórnymi výšivkami, množstvo doplnkov ako sú pánske vyšívané folklórne motýliky, vyšívané opasky, tašky a batôžky či folklórne multifunkčné šatky a mnoho mnoho iného výlučne z našej vlastnej tvorby.

Spojili sme mladú kreativitu a dlhoročnú prax v odbore a vytvorili sme tím, ktorý  je zárukou kvalitne vykonanej práce a Vašej spokojnosti.

Okrem širokého sortimentu produktov, ktoré sú predstavené na tejto stránke, poskytujeme našim zákazníkom komplexný servis zahŕňajúci grafické spracovanie návrhov, odborné konzultácie, výrobu a logistiku.

Prinášame Vám možnosť výberu z množstva nami vytvorených návrhov, vytvorenia si vlastných grafických návrhov a spolupráce na tvorbe originálnych a jedinečných slovenských darčekov a suvenírov.

Našimi silnými stránkami sú okrem profesionality  priateľský  prístup, originálnosť a jedinečnosť každej objednávky, odbornosť, flexibilia a radosť premieňať kreatívne nápady zákazníkov na skutočnosť.

Naše produkty môžete od nás odoberať aj veľkoobchodne.

Tešíme sa na skorú spoluprácu.

Kolektív CreativeArt