Doba výroby môže byť 1-10 pracovných dní v závislosti od dostupnosti na sklade a obsadenosti výroby, keďže všetky produkty na e-shope vyrábame alebo vyšívame priamo na objednávku.

Strojové vyšívanie

Poskytujeme služby strojového vyšívania vlastných motívov a vzorov na rôzne druhy textilu.

Vyšijeme logo vašej firmy a zabezpečíme celú realizáciu od výberu vhodného textilu, naprogramovania výšivky až po samotné vyšívanie a distribúciu.

 

Cenová ponuka

Na vytvorenie nezáväznej cenovej ponuky je potrebné dodať kvalitné podklady vyšívaného loga resp. motívu. Cena vyšívania závisí od veľkosti, náročnosti loga a taktiež od počtu kusov výšiviek. (čím viac kusov, tým je cena za výšivku nižšia)

 

mceclip0-6 Výšivky a nášivky
V prípade, že nám textil neumožňuje aplikovať výšivku priamo naň, poskytujeme možnosť výroby nášiviek, ktoré aplikujeme na textil našívaním. Nášivky si viete aplikovať na textil aj sami.

 

Výber textilu mceclip0-7


Vieme vám poradiť a tiež zabezpečiť potrebný textil k vyšívaniu. Spolupracujeme s dodávateľmi textilu, ktorí sú lídrami na trhu v oblasti kvalitného textilu rôzneho druhu – tričká, mikiny, bundy, pracovné odevy, monterky, hotelový textil a uteráky.

 

Krajčírske služby
Naša firma zabezpečuje taktiež samotné šitie niektorých druhov textilných produktov s vlastnou výšivkou, nášivkou či potlačou, ako sú napríklad čiapky, nákrčníky, tašky, kapsy, kabelky, batohy, kuchárske zástery, motýliky, kravaty, šerpy a mnoho iného.

 

Kontaktujte nás a my vám pomôžeme pripraviť produkt podľa vašich predstáv.

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Malá ukážka našich prác

nase-prace1

nase-prace2

nase-prace3

nase-prace4

nase-prace5